Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kherson - Poznan

01:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
02:15 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
05:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
08:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
11:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
14:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
16:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Lviv Aut. Nádr. №8, ul. Dvorcova 1
23:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
02:35 Krakow airport Letiště
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Dworzec PKP
09:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací