Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Khmelnytskiy - Bydgoszcz (6)

07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:50 Zolochiv Vedle "Shevchenka"
13:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
14:30 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka Celnice (PL)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
18:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:01 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
01:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno Aut. Nádr., Gabriela Narutowicza 76
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Gas Station Orlen
07:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 1% Mládež do 18 let
10% Student
10% Důchodce od 60 let
15% Skupina 5 osob

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací