Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Frankfurt

06:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:05 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
04:10 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
07:25 Nurnberg ZOB
08:55 Regensburg Aut. Nádr.
11:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:25 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:35 Stuttgart airport Flughafenstrasse, 43, Airport Busterminal
15:35 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
17:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací