Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Huelva

06:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:00 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
22:00 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
23:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
23:30 Chop celnice (UA-HU)
07:00 Gerona Aut. Nádr.
08:30 Barcelona Aut. Nádr. "Nord"
10:30 Tarragona Bus Station
12:30 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
13:30 Valencia Aut. Nádr. ul. Avinguda Mendez Pidal 13
15:30 Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
16:30 Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
17:30 Cartagena Aut. Nádr.
21:00 Almeria Aut. Nádr.
23:00 Granada Aut. Nádr.
01:00 Malaga Aut. Nádr.
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10EUR
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací