Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Kryvoi Rog (07:00) (5)

07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
07:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
07:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:30 Kiev Metro Charkivska
07:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
08:00 Boryspil Sil'po market
10:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
10:30 Smila Aut. Zastavka "Na Pushke"
12:00 Kirovohrad Bus Station "Rybak"
14:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1 bag up to 20kg-free, every next from 50 UAH
Storno podmínky: do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací