Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Zakopane

10:50 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
15:10 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
20:50 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
00:15 Chelm ul. Lwowska 20
01:30 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
02:25 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
05:00 Kielce ul. Czarnowska 12
07:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1 bag up to 30kg - free, every next 15kg from 60UAH/10PLN
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací