Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev-Prague

20:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:10 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
02:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:20 Krakovets celnice (UA-PL)
08:05 Korczowa customs PL-UA
09:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
12:05 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
13:05 Katowice airport Letiště
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vítkovická 3276/2
18:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:05 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1 bag up to 50kg(60x40x40)-free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací