Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Koln - Kherson (3)

06:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
06:40 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
07:10 Wuppertal Hbf., Döppersberg 37
07:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:40 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:20 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
11:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
13:30 Braunschweig ZOB Pavilion, Berliner Platz
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
07:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:20 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:15 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
00:45 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací