Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Krakow - Chernivtsi (from 13.06)

16:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
18:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
19:30 Rzeszow CMPA Wagabunda - dworzec PKP
21:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
22:50 Medyka Celnice (PL)
00:05 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
00:15 Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:30 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
02:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
03:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
05:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Sultan-Travel
Zavazadla: 1 bag up to 50kg - free, every next 1kg from 1 EUR
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací