Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky LEB9167 Parndorf - Bohumin - Lvov

17:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
18:00 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
19:55 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
21:00 Olomouc Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
22:05 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
22:55 Bohumín Novy Bohumin, zel.st.
23:04 Bohumín CLO
23:04 Chalupki CLO
00:05 Katowice Vlak. Nádr. ul. Andrzeja
01:15 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:05 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, před hlavním vstupem
06:15 Korczowa customs PL-UA
07:55 Krakovets celnice (UA-PL)
09:05 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:25 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1
Dopravce: LEO Express
Dodatečná informace: Vehicle registration numbers 5AN7491 or 5AN7521
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-14 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací