Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Line A1 Shkoder - Krakow

07:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
09:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
09:40 Bar EKO petrol station, Šušanj
10:00 Sutomore Aut. Nádr.
11:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
12:15 Tivat INA petrol station on Adriatic Highway, Mrčevac
13:15 Herceg Novi Aut. Nádr.
13:30 Igalo Gas station Petrol station opposite Voli Hipermarket
15:00 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
16:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
18:00 Gradac Benzinka INA
18:45 Podgora Bus stop on Highway close to crossroad with T. Ujevića St.
19:00 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
19:30 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
19:40 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Omiš Čerpací stanice INA
21:30 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
11:00 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
13:00 Brno Aut. Nádr., Benešova Street
14:30 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Storno podmínky: do 336h: 70%
odjezd od 336h do 48h: 50%
odjezd od 48h do 24h: 30%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací