Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Lodz - Dolyna

17:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
19:25 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Zolkiewskiego 26-600 parking v blízkosti čerpací stanice Orlen a Bedronka Shop
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
23:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
23:55 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:30 Korczowa customs PL-UA
02:30 Krakovets celnice (UA-PL)
03:30 Lviv OC "Ashan" (ul. Strijska 30)
06:25 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
08:35 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Driver: +48 886 562 201,+48 886 561 202
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací