Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Lodz - Kamianets-Podilskiy

08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:45 Głowno ul. Łódzka 8
09:15 Lowicz Ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
09:45 Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
10:30 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
10:45 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
14:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
16:50 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
19:45 Dorohusk CLO POL-UKR
21:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:10 Kovel Benzinka "WOG", ul. Varšavská 3B
00:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
02:40 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
03:05 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
03:35 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
04:25 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
05:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:50 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
06:30 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
07:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací