Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Lviv - Krakiv - Prague

16:30 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
18:00 Shehyni celnice (UA-PL)
18:30 Medyka Celnice (PL)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
23:59 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
01:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
06:30 Pardubice Vlak. Nádr.
07:00 Hradec Králové Aut. Nádr., ul. Pauhovsk 153
08:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
09:00 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Dodatečná informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací