Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky MA Krasnodar-Mariupol

14:45 Krasnodar Aut. Nádr., Prinokzalnaja nam. 5
16:50 Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) ul. Čkalovskaya 3
18:00 Kushchevskaya ul. Transportnaja 8
19:30 Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Siversa 1
20:20 Novocherkassk Aut. Nádr., Baklanovskij prospekt 196
21:15 Shakhty Aut. Nádr., ul. Pobedy Revoljucii 174
23:05 Millerovo ul. 3-eho Internacionala 2
01:05 Boguchar Tranzit
03:05 Rossosh Tranzit
05:05 Valuiky (Belhorodskaia obl.) Tranzit
07:05 Verigovka CLO (RU)
08:10 Chuhunivka CLO (UA)
10:25 Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt 299a
11:20 Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
12:50 Izium ul. Paromnaja 1
14:05 Slaviansk ul. Karla Marksa 47
14:35 Kramatorsk bulvar Mašinostroitelej 28
16:35 Pokrovsk Aut. Nádr. ul. Dnepropetrovksay 1
17:40 Kurakhove ul. Mayakovskogo 46a
18:55 Volnovakha ul. Lenina 26
20:00 Mariupol Aut. Nádr., "Jižní", nam. Lenina 118b
Dopravce: Mariupol-Auto
Zavazadla: 10% of the ticket value
Storno podmínky: do 36h: 90%
po 36h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací