Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky MA Mariupol-Krasnodar

12:00 Mariupol Aut. Nádr., "Jižní", nam. Lenina 118b
13:15 Volnovakha ul. Lenina 26
14:30 Kurakhove ul. Mayakovskogo 46a
15:40 Pokrovsk Aut. Nádr. ul. Dnepropetrovksay 1
17:45 Kramatorsk bulvar Mašinostroitelej 28
18:15 Slaviansk ul. Karla Marksa 47
19:25 Izium ul. Paromnaja 1
21:10 Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
22:05 Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt 299a
00:50 Chuhunivka CLO (UA)
01:55 Verigovka CLO (RU)
03:00 Valuiky (Belhorodskaia obl.) Tranzit
05:00 Rossosh Tranzit
07:00 Boguchar Tranzit
09:00 Millerovo ul. 3-eho Internacionala 2
11:05 Shakhty Aut. Nádr., ul. Pobedy Revoljucii 174
12:10 Novocherkassk Aut. Nádr., Baklanovskij prospekt 196
13:20 Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Siversa 1
14:45 Kushchevskaya ul. Transportnaja 8
16:00 Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) ul. Čkalovskaya 3
18:35 Krasnodar Aut. Nádr., Prinokzalnaja nam. 5
Dopravce: Mariupol-Auto
Zavazadla: 10% of the ticket value
Storno podmínky: do 36h: 90%
po 36h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací