Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Minsk - Riga (09:50)

09:50 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
11:40 Begoml Aut. Nádr.
12:30 Dokshytsy Aut. Nádr., ul. Leninskaja 1
13:10 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Aut. Nádr.
13:45 Sharkawshchyna Aut. Nádr. ul. Vokzalnaja
14:30 Braslaw Aut. Nádr., ul.Leninskaja 43
15:40 Daugavpils Autoosta, Viestura iela 10
17:30 Plavinas Aut. Nádr.
19:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Minsktrans
Zavazadla: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 24h: 90%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací