Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Moscow - Karlsruhe

13:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
17:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
21:00 Minsk Hotel Westa
01:00 Brest Supermarket Mix
15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
16:00 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
19:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:00 Dortmund ZOB bei Hbf
21:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
22:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
23:00 Köln airport Flughafen ZOB
01:00 Montabaur ICE Bahnhof
02:00 Frankfurt am Main airport Letiště
03:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
04:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací