Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Novovolynsk - Kiev

22:30 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
22:55 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
23:20 Viynytsia (Volynska obl.) Aut. Nádr.
23:30 Zaturtsi (Volynska obl.) Aut. Nádr.
23:45 Torchyn (Volynska obl.) Aut. Nádr., Tire service
00:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:55 Derno Aut. Nádr.
01:05 Kadysche ( Volynska obl.) Aut. Nádr.
01:10 Klevan Aut. Nádr.
01:15 Zoria (Rivnenska r-n.) Aut. Nádr.
01:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
04:55 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
07:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Vol-Volynske ATP-10707
Zavazadla: 1 bag from 3-10 UAH
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací