Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Orsk - Ohringen

10:00 Orsk Aut. Nádr., Pl. Gagarina 1A
16:00 Orenburg Aut. Nádr., Ul. Elevatornaja 2
19:00 Sorochinsk Aut. Nádr.
20:00 Buzuluk Aut. Nádr., Ul. 2 Alleja 14A
22:00 Samara Aut. Nádr.
23:00 Tolyatti Aut. Nádr., ul. Rodini 1G
01:00 Syzran Aut. Nádr. Police post
03:30 Penza Aut. Nádr., ul. Lunacarskoho 1
09:00 Ryazan Aut. Nádr., Moskovskoe Shosse 31
13:00 Moskva subway station Vernandskogo ave.
19:00 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) CLO RU-BY
18:50 Slubice CLO PL-DEU
19:15 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
20:50 Michendorf Hbf Bahnstrasse
22:25 Magdeburg ZOB am Hbf
23:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
00:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
02:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
04:05 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
05:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:55 Koblenz Hbf. , Sparda-Bank beim ZOB
08:40 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
10:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
Dopravce: Miller Busreisen
Zavazadla: 2 baggage up to 35kg (60х50х30), every next - 30EUR
Storno podmínky: odjezd od 336h do 168h: 70%
odjezd od 124h do 96h: 50%
odjezd od 72h do 48h: 30%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací