Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Poznan - Kremenchuk

10:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
19:30 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
03:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
09:40 Kiev Aut. Nádr. "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Smilyanska str. 166A
15:15 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6
Dopravce: TKL Polski Transport Osobowy
Zavazadla: 1 bag 10% of the ticket price
Storno podmínky: před odjezdem: 80%
Slevy: 50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací