Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Praha - Odessa

09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
12:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:10 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Aut. Nádr. "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Dopravce: OOO Turist
Zavazadla: 1 bag 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Carriage of small dogs in cages with all documents is possible, extra pay - need to clarify.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 80%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací