Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Riga - Sankt-Peterburg (22:45)

22:00 Riga airport Letiště, autobusová zastávka
22:45 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
00:25 Valmiera Aut. Nádr.
01:15 Valga Aut. Nádr.
02:30 Tartu Aut. Nádr.
04:20 Johvi Aut. Nádr.
04:40 Sillamäe Coach Station
05:10 Narva Aut. Nádr.
07:45 Kingisepp Aut. Nádr
11:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Lux Express
Zavazadla: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Storno podmínky: do 168h: 80%
po 168h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací