Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky SHA Poltava - Szczecin

10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
14:40 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Dw. PKS ul.Nadstawna 1 20-120
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Shablij
Zavazadla: 1 bag up to 60x40x20 sm and 25 kg plus 5 kg of luggage - free, every next - charge 10% of the fare
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 25%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
5% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací