Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Salerno-Mykolaiv

08:30 Salerno Stazione FS
09:25 Napoli Piazza Garibaldi
10:05 Caserta FS Stazione
12:45 Roma Autostazione Tiburtina
16:25 Firenze Pzzale Montelungo
18:35 Reggio Emilia Autostaz.C.I.M. di Pizzale Europa
19:50 Mantova Via Saverio Bettinelli
12:20 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
13:00 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
15:15 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
16:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
01:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
05:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
07:25 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
Dopravce: Odri
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 65 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací