Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Szczecin - Chernivtsi

12:45 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
13:50 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
16:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2, nast. 10
19:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:30 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
03:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
06:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:45 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
14:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 216
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Dodatečná informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací