Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky T 224 S Kaliningrad - Stuttgart

19:00 Kaliningrad OB, Moskovsky Prospekt 184
19:55 Mamonovo ZOB, Michajlevski Str.
06:00 Potsdam Hbf. Fr.-Engels-Str., Hst. Fernlinien
07:35 Magdeburg ZOB am Hbf
08:50 Braunschweig ZOB, Berliner Str.
09:50 Hannover Hbf. OB, Bussteig 4-5
11:45 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
15:30 Frankfurt am Main Hbf, ZOB Hst. 7-9
16:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
19:00 Stuttgart ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
Dopravce: KönigAuto AG
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací