Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Tallin - Vilnius (06:00)

06:00 Tallinn Tallinn Coach Station, BS, Lastekodu 46, pl 8
06:15 Tallinn Tallinn, Vana-Pääsküla
07:50 Pärnu Parnu Coach Station Bus Station Ring
10:05 Riga Riga, Brivibas bulvaris centre "Alfa"
10:16 Riga Riga, Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55
10:35 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:45 Vilnius Vilnius City Centre (Panorama)
15:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
Dopravce: Lux Express Special
Zavazadla: 1 bag 70×30×55 - free
Dodatečná informace: Free newspapers, Internet and hot drinks on board
Storno podmínky: do 168h: 80%
po 168h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 5-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací