Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Vinnitsa - Gdansk

06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
06:50 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
08:00 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:55 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
15:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
17:05 Shehyni celnice (UA-PL)
17:10 Medyka Celnice (PL)
18:55 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
02:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:55 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8-24
05:05 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
06:50 Gdansk Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
Dopravce: Lux-reisen
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Dodatečná informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací