Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Vinnytsia - Warszawa (8:00)

08:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
10:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
13:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:00 Dorohusk CLO POL-UKR
21:00 Lublin Aut. Nádr.
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací