Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Vulcănești - Sankt-Peterburg

04:10 Vulcănești Aut. Nádr.
04:45 Cahul Aut. Nádr. ul. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Aut. Nádr.
06:25 Leova Aut. Nádr.
07:10 Hînceşti Aut. Nádr.
08:00 Kishinev Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
09:00 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
10:45 Belcy Aut. Nádr. str. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Zastavka str. Irmita 9
12:50 Soroca Aut. Nádr.
13:50 Otaci Aut. Nádr.
00:00 Zhytomyr Zastavka na znamení
15:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
Dopravce: Rute Auto Internationale
Zavazadla: 1 bag up to 20 kg (60x20x40) -free, every next EUR 5
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací