Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Warszawa - Khmelnytskiy

19:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:20 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:05 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
04:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:00 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
05:45 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
06:10 Vyshnivets Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 4
07:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:55 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:10 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next from 20 PLN
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací