Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Warszawa - Torun (18:30)

18:30 Warszawa PKiN (Plac Defilad)
19:15 Warszawa airport Modlin Teminal
20:05 Plock ul. Wyszogrodzka 150
20:15 Plock Aut. Nádr., ul. Jachowicza 40
21:30 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
22:00 Ciechocinek ul. M.Kopernika 4/6
22:27 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
22:30 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8-24
Dopravce: Modlinbus
Zavazadla: 1 bag up to 30kg - free
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím