Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Wroclaw - Chernivtsi

16:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
20:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:10 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1
04:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
06:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
07:30 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
08:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:50 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
10:50 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(60x40x20)-free, every next from 5 EUR.(up to 15kg)
Dodatečná informace: Carriage of cats - possible for free.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student
10% Mládež od 12-23 let
15% Důchodce
50% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací