Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Wroclaw - Kiev

07:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
08:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
15:55 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Krakovets celnice (UA-PL)
20:40 Korczowa customs PL-UA
21:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
06:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1 bag up to 35kg(190sm)-free, every next 50-100UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací