Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Zaporizhia (1,5) - Kiev (2,4,6) - Dusseldorf

16:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
04:30 Dresden Riegel Platz
06:00 Leipzig Ostseite Bussteig 5
07:00 Magdeburg ZOB am Hbf
08:30 Braunschweig ZOB
09:30 Hannover ZOB
10:30 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
12:00 Dortmund ZOB
12:30 Essen ZOB
13:00 Duisburg Hbf., ZOB
13:30 Düsseldorf ZOB
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Dodatečná informace: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací