Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Рим-Киев

08:30 Roma Autostazione I.go Mazzoni Ti Bus
10:10 Terni Autostazione piazza della Rivoluzione France ATC
11:30 Perugia Terminal pizza Partiglani
13:15 Bagno di Romagna VIA Lungo Savio fronte "Euro Terme"
14:10 Cesena Autostazione p.Karl Marx
15:35 Bologna Terminal bus Piazza 20 settembre
20:50 Tarvisio celnice (AT-IT)
02:15 Nickelsdorf celnice (HU-AT)
10:00 Zahony celnice (HU-UA)
11:20 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
13:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
15:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
20:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
21:40 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:40 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: Odri
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací