By time
By price

PAT TERNOPIL-16127

Phone: +380352524997
Carrier's rating PAT TERNOPIL-16127
2.92
Total ratings: 13
 5
3
 4
3
 3
1
 2
2
 1
4

All routes of this carrier

387 Praha-Ternopil 387 Ternopol-Praha
387 Прага-Тернополь 387 Тернополь-Прага
K.Podilskiy - Warszawa Kamenets-Podolskiy - Poznan
Krakow - Ternopol Krakow - Ternopol (promo)
Poznan - Kamenets-Podolskiy Ternopil - Krakow (promo)
Ternopil - Warsaw Ternopil - Warsawa
Ternopil - Wroclaw Warszawa - K.Podilskiy
Warszawa - K.Podilskiy (29.04) Warszawa - Ternopil
Wroclaw - Ternopil Варшава - К.Подольский
Варшава - К.Подольский (29.04) Варшава - Тернопoль
Варшава - Тернопль Вроцлав - Тернополь
К.Подольский - Варшава Каменец-Подольский - Познань
Краков - Тернополь (акция) Познань - Каменец-Подольский
Тернополь - Варшава Тернополь - Вроцлав
Тернополь - Краков Тернополь - Краков (акция)

Photos


 • 0
  Тернополь - Люблин

  Автобус незручний і брудний. Ручний багаж не було куди покласти.крісла незручні на таку подорож, мало місця на ноги. На моє місце продали два білети, прийшлося сперечатися з іншою пасажиркою за місце в автобусі. На кордоні стояли довго, на українському то висадили всіх пасажирів з багажем і тримали в холодному приміщенні 2 години. Про причини затримки ніхто не поінформував, водій вдавав, що не чує запитання. В результаті перед нами на польський кордон проїхали 4 автобуси, що видовжено час очікування на кордоні ще на дві години.

 • 0
  Lviv - Krakow airport

  Купила квитки ЛЬвів-Краків аеропорт через сайт Infobus - було на квитку місце. Коли автобус приїхав до Львова всі люди в автобусі сиділи не по місцях. Так як Львів був останньою точкою в Україні куди заїджав автобус - мені дісталося найгірше місце в кінці автобусу. Щодо автобуса на великі відстані він дуже вузький, особливо прохід між двома рядами. Кожний раз коли люди виходили і заходили постійно штурхали, бо нерельно було пройти щоб не зачіпити людини. Поспати в дорозі також нормально не вийшло. І ще валіза, її верх поцарапали коли робили перепакування на кордоні. Одна сторона тепер має полоску. Тільки відповідати за це ніхто не буде.

 • 0
  Тернополь - Краков

  Стосовно дороги нарікань особливих немає - виїхали вчасно, все було нормально. Але, незважаючи на те, що в квитку було зазначене місце зупинки в Кракові Dworzec Główny PKP, мене висадили вночі в Кракові невідомо де - запропонували вибирати між цим місцем і аеропортом. А мій гуртожиток в 250 метрах від Dworzec Główny PKP((((. Замість 4.30 ми були в Кракові в 00.10. Можливо, для когось це й було б бонусом, але мене мали зустріти в 4.30, а не в 00.10.

 • 0
  Каменец-Подольский - Люблин

  Поїздка дуже неприємна, постійно було дуже холодно в автобусі, вікна замерзли навіть з внутрішньої сторони, трохи тепліше стало лише, коли минали Тернопіль, після обурень людей. Весь час було холодно, при тому , що на кордоні стояли 10,5 годин

 • 0
  Львов - Вроцлав

  Мне жаль, что я их выбрала для поездки. Автобус сломался и мы 6 часов стояли на трассе. Да, надо отдать должное что при температуре "-23" автобус был теплым, но в итоге мы опоздали на 12 часов. Автобус не забирал с вокзала, а перед вокзалом, на троллейбусной остановке. Ехала другим перевозчиком, давали и кофе и круасаны. которые входили в стоимость билета, а тут ничего. Пассажиры были вымотаны и голодны. Поразило, что не маркировали багаж, а ведь это уже везде применяется. Людей рассаживали в другие автобусы (хотя рассаживали это не верно, их брали стоя). Поломка конечно могла произойти с любым перевозчиком, и может это мне не повезло. Советовать не буду.

Searching for the route Please wait

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information