Według czasu
Według ceny

Przewoźnik ФОП «Опирук»

Ranking przewoźników ФОП «Опирук»
4.12
Ogólna ocean: 33
 5
19
 4
6
 3
4
 2
1
 1
3

Wszystkie kursy przewoźnika

Chernivtsi - Poznan Poznan - Chernivtsi
Kamyanets-Podilskiy - Zelena-Gura Zelena-Gura - Kamyanets-Podilskiy
Kosov - Poznan Kosiv - Wroclaw
Wroclaw - Kosiv Poznan - Kosov

 • 0
  Черновцы - Вроцлав

  )))

 • 0
  Варшава - Ивано-Франковск

  Познань-Косів 19.04 автобус виїхав в рейс несправний.Іхали з Варшави,разів 4 зупинялись - проблема з ремнем,то поправляли,то міняли -поки за Любліном не зупинились вночі серед поля- вмер акумулятор. Півтора години чекали ,зупиняли зустрічні фури щоб дали заряд акумулятору. І це нам ще повезло, якби не вдалось - ще би чекали 1,5-2 години ,поки рейс Косів-Познань приїхав від кордону і дав заряд нашому акумулятору. При цьому двері в автобусі не закривались.Не розумію - технічний стан хтось перевіряє перед рейсом? Про безпеку пасажирів перевізники думають?І відповідають чи ні? Досить того що додому ми приїхали із запізненням в 5,5 годин. Ще одне,поняття санітарні зупинки на цьому рейсі відсутні. Лише на прохання пасажирів - на інших рейсах що 3години водії це роблять ,заїжджаючи у відведені місця чи автозаправки. Такої жахливої поїздки ще не було.Не рекомендую цей рейс. Якщо дбаєте про свою безпечну подорож - шукайте інші варіанти.

 • 0
  Вроцлав - Львов

  Ехали с Вроцлава во Львов. Три только за то что не опоздали, и приехали по рассписанию. Ни wi fi, ни розеток в атобусе нет, хотяпри покупке билетов указывалось наличие. Всю дорогу был балаган в автобусе. Пассажиры бухают и достают людей, а водителям все равно. Пока сами не утихомирили был цирк.

 • 0
  Варшава - Львов

  Ехала с Варшавы во Львов. В целом поездка была нормальная, все по расписанию, чуть дольше задержали на границе, но то такое. Но ехала с 21:45 до самого утра и свет горел не весь, но был достаточно ярким в автобусе и играл громко шансон всю ночь

 • 0
  Вроцлав - Львов

  Ехали из Вроцлава во Львов, осталось двоякое впечатления. В целом поездка была нормальная, все по расписанию. Но водитель не помог ни загрузить багаж, ни выгрузить его. Мне, хрупкой девушке, пришлось самой грузить два больших чемодана в автобус, пока водитель просто стоял рядом и за этим всем наблюдал. Тоже самое и по прибытию, вытягивала чемоданы сама. Кресла почему-то оказались менее удобными, чем в не люксовых автобусах.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information