Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Brno – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:00 – 05:30 BrnoIvano-Frankivsk

16 godz. 30 min.

Sb

15:20 – 08:55 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 35 min.

Codziennie

15:25 – 13:25 BrnoIvano-Frankivsk

22 godz. 0 min.

Pn, Pt

16:50 – 10:10 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 20 min.

Pn

16:50 – 10:10 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 20 min.

Nd

17:15 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 45 min.

Pn

17:15 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 45 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 godz. 5 min.

Nd

18:45 – 13:00 BrnoIvano-Frankivsk

18 godz. 15 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

22:00 – 12:50 BrnoIvano-Frankivsk

14 godz. 50 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation