Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Brno – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 07:10 BrnoIvano-Frankivsk

27 godz. 10 min.

Nd

13:00 – 05:30 BrnoIvano-Frankivsk

16 godz. 30 min.

Sb

15:20 – 08:55 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:25 – 13:25 BrnoIvano-Frankivsk

22 godz. 0 min.

Pn, Pt

15:30 – 08:45 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

16:50 – 10:10 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 20 min.

Pn, Nd

17:15 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

17 godz. 45 min.

Pn

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 godz. 5 min.

Sb, Nd

18:45 – 13:00 BrnoIvano-Frankivsk

18 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 13:10 BrnoIvano-Frankivsk

18 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

20:30 – 12:00 BrnoIvano-Frankivsk

15 godz. 30 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

14 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

22:00 – 12:50 BrnoIvano-Frankivsk

14 godz. 50 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information