• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Burshtyn - Galych

Kup bilet na autobus Burshtyn – Galych: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Galych. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Burshtyn do Galych i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Galych najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:20 – 10:50 BurshtynGalych

0 godz. 30 min.

Codziennie

16:40 – 17:00 BurshtynGalych

0 godz. 20 min.

Codziennie

19:35 – 20:00 BurshtynGalych

0 godz. 25 min.

Śr, Sb

Trasa na mapie

Jak z Burshtyn szybko dojechać do centrum Galych w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Burshtyn oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Galych. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Popularne kursy z Burshtyn

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation