• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Hradec Králové - Lviv

Kup bilet na autobus Hradec Králové – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Hradec Králové do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:40 – 04:00 Hradec KrálovéLviv

17 godz. 20 min.

Cz

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 godz. 30 min.

Pt, Sb

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

12:40 – 05:00 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 20 min.

Wt, Pt

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

14:30 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 godz. 0 min.

Wt, Sb

14:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

15 godz. 35 min.

Wt, Sb

14:50 – 06:15 Hradec KrálovéLviv

15 godz. 25 min.

Pn, Cz

14:50 – 06:15 Hradec KrálovéLviv

15 godz. 25 min.

Pn, Cz

14:50 – 05:45 Hradec KrálovéLviv

14 godz. 55 min.

Pn, Cz

14:50 – 05:45 Hradec KrálovéLviv

14 godz. 55 min.

Pn, Cz

14:50 – 05:35 Hradec KrálovéLviv

14 godz. 45 min.

Codziennie

17:45 – 12:45 Hradec KrálovéLviv

19 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Hradec Králové szybko dojechać do centrum Lviv w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Hradec Králové oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation