Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Rzeszow

Kup bilet na autobus Kyiv – Rzeszow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Rzeszow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Rzeszow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rzeszow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 19:30 KyivRzeszow

11 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb

08:00 – 20:30 KyivRzeszow

12 godz. 30 min.

Nd

10:50 – 00:05 KyivRzeszow

13 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 godz. 20 min.

Codziennie

11:30 – 01:45 KyivRzeszow

14 godz. 15 min.

Codziennie

11:30 – 01:45 KyivRzeszow

14 godz. 15 min.

Codziennie

11:50 – 05:10 KyivRzeszow

17 godz. 20 min.

Codziennie

11:50 – 05:10 KyivRzeszow

17 godz. 20 min.

Codziennie

11:50 – 02:00 KyivRzeszow

14 godz. 10 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

11:50 – 04:00 KyivRzeszow

16 godz. 10 min.

Pt

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 04:00 KyivRzeszow

15 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 04:00 KyivRzeszow

15 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 03:50 KyivRzeszow

14 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

13:40 – 03:30 KyivRzeszow

13 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:00 – 04:00 KyivRzeszow

14 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 04:00 KyivRzeszow

14 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 03:50 KyivRzeszow

13 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 03:30 KyivRzeszow

13 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 04:00 KyivRzeszow

13 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 04:00 KyivRzeszow

13 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 03:30 KyivRzeszow

13 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

20:15 – 10:10 KyivRzeszow

13 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

23:20 – 12:20 KyivRzeszow

13 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Rzeszow w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rzeszow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation