Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Kup bilet na autobus Krakow – Chernivtsi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Chernivtsi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Chernivtsi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Chernivtsi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 godz. 5 min.

Codziennie

17:30 – 09:00 KrakowChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 10:00 KrakowChernivtsi

14 godz. 40 min.

Codziennie

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Chernivtsi w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Chernivtsi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Отвратительно! Автобус опоздал на 3 часа. Вместо прямого рейса, была пересадка в Киеве. Отъехав от Киева 15-20км, водитель ничего не объясняя, развернулся и вернулся в Киев и сказал что ему сказали что-то забрать надо ещё. В общей сложности, автобус приехал не в 14:20 по расписанию…

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information