Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Kup bilet na autobus Krakow – Chernivtsi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Chernivtsi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Chernivtsi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Chernivtsi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
14:50 – 10:45 KrakowChernivtsi

19 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 10:45 KrakowChernivtsi

19 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:30 – 11:30 KrakowChernivtsi

13 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Chernivtsi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Chernivtsi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information