Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Kup bilet na autobus Krakow – Chernivtsi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Chernivtsi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Chernivtsi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Chernivtsi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 godz. 45 min.

Codziennie

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 godz. 30 min.

Codziennie

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 10:00 KrakowChernivtsi

14 godz. 40 min.

Codziennie

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Chernivtsi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Chernivtsi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information