Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Chernivtsi

Kup bilet na autobus Krakow – Chernivtsi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Chernivtsi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Chernivtsi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Chernivtsi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 12:25 KrakowChernivtsi

21 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:25 – 07:30 KrakowChernivtsi

14 godz. 5 min.

Codziennie

17:30 – 09:00 KrakowChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi

16 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 10:00 KrakowChernivtsi

14 godz. 40 min.

Codziennie

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 16:00 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:30 – 16:20 KrakowChernivtsi

16 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Pn, Sb

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi

15 godz. 35 min.

Pn, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Chernivtsi w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Chernivtsi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Очень хороший Экипаж! Автобус отличный!

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Винница

автобус не відповідає зображеному,але все пройшло добре

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information