• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Poznan - Cherkasy

Kup bilet na autobus Poznan – Cherkasy: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Cherkasy. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Poznan do Cherkasy i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Cherkasy najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:45 – 12:05 PoznanCherkasy

26 godz. 20 min.

Codziennie

11:30 – 12:15 PoznanCherkasy

24 godz. 45 min.

Codziennie

11:30 – 12:05 PoznanCherkasy

24 godz. 35 min.

Codziennie

11:30 – 12:05 PoznanCherkasy

24 godz. 35 min.

Codziennie

11:30 – 12:00 PoznanCherkasy

24 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 14:40 PoznanCherkasy

25 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

15:50 – 19:25 PoznanCherkasy

27 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Poznan szybko dojechać do centrum Cherkasy w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Poznan oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Cherkasy. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

NovikovLAVolodymyr-Volynskyi - Warszawa

Bardzo sprawna podróż bez problemow

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation