• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chernivtsi - Wroclav

Lvivske ATP 14631
Wyjazdy: 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź
  1. 13:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 14:35Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  3. 15:50Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  4. 16:35Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  5. 17:10Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
  6. 18:05Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  7. 19:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  8. 23:35Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  9. 01:05Tarnow Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa, 1
  10. 02:35Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 04:10Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  12. 05:55Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  13. 07:20Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
  • Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Grupa od 10 osób
    10% Emeryci od 55 lat
    50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation