Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Wroclaw

20:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
07:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:20 Korczowa granica PL-UA
09:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
10:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information