Według czasu
Według ceny

Kurs Cernivtsi-Savona

09:20 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
10:50 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
12:00 Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul.  Zaliznichna 30
14:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
15:50 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
18:25 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
19:30 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
12:55 Trento Piazza Dante
14:40 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Brescia P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
18:10 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
19:10 Novara Dworzec autobusowy, Largo Pastore 1
20:45 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Genova Piazza Della Vittoria
23:10 Savona Piazza Del Popolo
Przewoźnik: Odri
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Savona

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information