Według czasu
Według ceny

Kurs 419/2 Киев - Прага

Wyjazdy: 24 Paź, 27 Paź, 31 Paź, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
08:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
00:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
10:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-8
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information