Według czasu
Według ceny

Kurs Киев - Дортмунд

07:15 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
02:10 Cottbus Dworzec PKS
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:10 Schwerin Rasthof Stolpe
08:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
09:45 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
11:30 Osnabruck ZOB
12:40 Munster ZOB
13:45 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: Shewchenko
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information